המלצות

   
מאת: מלי מזל סטון
היי דודו, מה נשמע?
רציתי להביע את הערכתי הרבה לשירות ולטיפול שקיבלתי במוסך מעבדות פרונט בגבעת שאול. פניתי אליהם לראשונה לטיפול 15,000 והכנה לטסט, לאחר שקיבלתי ממישל היקר את
המייל שהפיץ לעובדים בנוגע להסכם שנקבע עימם. השירות שלהם היה אדיב, כולל נסיעה חזרה לעבודה וקבלת האוטו למקום העבודה, כך שלא הפסדתי אפילו דקה עבודה. טיפול מהיר 
ואדיב, יושר ומחיר שאני לגמרי לא רגילה לדברים כאלה במוסכים!! ואפילו קיבלתי מהם שי - ערכת עזרה ראשונה לאוטו.
ממליצה בחום לכל עובדי הכללית.
 תודה רבה לכם וישר כוח.
מאת: משה כהן
לכבוד: מעבדות פרונט ירושלים
לפני כ-10 ימים ביצעתי בפעם הראשונה טיפול לרכב טויוטה קורולה אצכם, אחרי פרסום בעיתון.
רק רציתי לומר תודה רבה על השירות המהיר וכמובן על המקצועיות והאדיבות אליי (להזכירכם ה"פולני")
נתראה בטיפול הבא
מאת: דוד
"הייתה לי תאונת דרכים ניפגע הכנף בצד ימין והגלגל היה עקום ניגשתי למעבדות פרונט ירושלים שם בוצע תיקון הפחחות ותיקון הגלגל הכולל כיוון פרונט תודה לכם על היחס האישי והחזרה של הרכב למצב חדש"
מאת: ציונה
"יש לי מאזדה 3 ותמיד טיפלתי במוסך מורשה של מאזדה, קיבלתי המלצה מחבר על מעבדות פרונט לבצע טיפול 60.000 ק"מ ברכב. השירות היה מצוין, עלות מחיר הטיפול היה זול מאשר במוסך מורשה של מאזדה."
מאת: אורח
"מעבדות פרונט ירושלים , המומחיות , העבודה , הנהיגה לאחר היציאה מהמוסך כביכול שקיבלנו מכונית חדשה! ישר כוח גדול ותודה לכם על הכל . דוג' מספר אחת לכל בעל עסק שרוצה להצליח מעבדות פרוננט , זה פשוט אתם ! שוב, תודה רבה."
מאת: ברנדה
"למעבדות פרונט אתם מקצוענים תודה על הטיפול בבלמים."
מאת: אלי
"הגעתי למעבדות פרונט לאחר שהרכב שלי מסוג שברולט אווהו קבלתי מכה, לפני הגעתי למעבדות פרונט ניבדק הרכב בפנצ'ריה כי התפוצץ הצמיג ונמסר לי כי עלי להחליף את כל המתלה בעלות של 4500 ש"ח בגלל זה הרכב מושך ימינה, חבר המליץ על מעבדות פרונט ירושלים, שילמתי סך של 269 שח עבור הבדיקה ושמעון הציע תיקון שעלותו 420 ש"ח בנוסף לתשלום הבדיקה, לאחר התיקון נסעתי עם הרכב והרכב לא משך יותר לימין כך שחסכתי הרבה כסף. על המקצוענות של שמעון יש להמליץ, היחס שקיבלתי גם במשרד מהפקידה ששמה יפית היה ממש מעולה רציתי להמליץ לכולם אם יש לכם בעיה בפרונט גשו באמת למומחים."
מאת: אלי
"הגעתי למעבדות פרונט לאחר שחבר הפנה אותי הקבלה במשרד והשירות 10 לאחר הטיפול ברכב ניתן לי דף מחשב וניתן לי הסבר בסבלנות על מצב הרכב: איך היה ואיך מצבו לאחר הבדיקה המחיר לא הכי זול אבל שווה כל שקל."

מאת:Libby Goldberg 

I just returned from מעבדות פרונט ירושלים. I went to them for טיפול 10,000, using the Groupon I purchased online. The people were really nice, and the service was fantastic!  

לייבסיטי - בניית אתרים