מכונאות רכב

מהי מכונאות רכב...

מכונאי רכב טוב הוא כזה שמאבחן את בעיית הרכב לא רק בעת בחינה של הרכב פיזית אלא גם על ידי תחקור נכון של הלקוח וניתוח מעמיק של תלונותיו, זאת מכיוון ולעיתים תקלות אינן נראות בנסיעה קצרה אלא קורות בטווח זמן ארוך.
תקלה לעיתים יכולה לנבוע ממספר גורמים וניתור של גורמים אלה עושה כאב ראש למכונאים. ישנן תקלות שכאשר תציג אותם ל-10 מכונאים תשמע 10 דעות שונות לפתרון וזאת מפני שהגורם לתקלה יכול להיות ממספר גורמים, לכן מכונאי טוב הוא כזה המוצא את הפתרון בדרך המהירה והזולה ביותר.
בכדי להיות מכונאי רכב מקצועי וטוב ברמה כזו, צריך המכונאי להיות מוכשר בהתאם וגם להיות עם מספר שנים של וותק וניסיון בעבודת מוסך.
מכונאים רבים רוכשים במשך השנים יכולת ניתוח מדהימה אשר מתבטאת בניתור בעיות לפי שמיעה ולפי ניתוח תלונתו של הלקוח בלבד.
מכונאים הם בעלי מקצוע לכל דבר וכאשר בעל מקצוע בכל תחום רוכש ניסיון, הוא מקבל איתו ידע רב ואינטואיציה רבה!
בשביל להיות מכונאי מצויין, כדאי וצריך להתמקד בתחום ספציפי, כלומר מכונאי רכב צריך אמנם להבין בחשמל רכב, אך זוהי צריכה להיות רק הבנה בסיסית ולא התמחות כללית מכיוון ותחום הרכב עובר בשנים האחרונות השתכללות אדירה ומהירה, שבה כל שנה יוצא דגם משוכלל יותר ומסובך יותר לתפעול ולתיקון והמערכות הרבות שמשולבות ברכב משתנות במהירות כזו שמצריכה התעדכנות רציפה של בעל המקצוע. מכיוון וחשמל רכב הוא עולם ומלואו ותחום שתופס יותר ויותר תאוצה עם השנים, עבור מכונאי הרכב זוהי תהיה רדיפה אחר עצמו והוא יפספס חומר חדש גם במכונאות הרכב וגם בתחום החשמל.
לסיכום, מעבדות פרונט מומחים אשר מתעסקים בתחום מספר שנים ובעל יכולת ניתוח גבוהה של תקלות בזכות היותו ממוקד בהרחבה בתחום התמחות ספציפי. אצלנו במעבדות פרונט מועסקים רק מכונאי רכב מהטובים ביותר, שלכל אחד מהם ידע וניסיון נרחבים בתחום התמחות ייחודי. 
לייבסיטי - בניית אתרים