פחחות וצבע

פחחות וצבע? מעבדות פרונט צובעים צביעה ירוקה ידידותית לסביבה!

למילה פח יש שלושה פירושים מילוניים שונים – זהו כלי לאיסוף אשפה, מלכודת או לוח מתכת דק. הפירוש השלישי מדבר על החומר פח ממנו עשוי מרכב הרכב, החלק אותו אנו רואים – מכסה המנוע, דלתות, גג המכונית ועוד.

בניגוד למרבית החומרים מהם מורכב הרכב, למשל שלדת הרכב העשויה מפלדה, הפח איננו חומר חזק במיוחד ובמקרה של תאונה הוא מתעקם, נשבר או נהרס. הצבעים בהם נצבעות המכוניות מטבעם חשופים לפגיעות רבות החל משמש חזקה, דרך פירות שנושרים מעצים ועד שריטות ומכות. לא חולפות להן שנים רבות וכבר ניתן להבחין כי הצבע בו צבוע הפח של מרכב המכונית דהה, התקלף, הוכתם או נשרט.

עבור מקרים כאלו בדיוק מעבדות פרונט מעמידים לרשותך מוסך ומומחים בפחחות ובצבע לרכב. בניגוד למוסכים אחרים העוסקים בעיקר במנוע ובשאר חלקי הרכב – אצלנו במעבדות פרונט, יש למתמחים בפחחות ובצבע את הידע, הטכניקות, החומרים והמכונות הייעודיות לטיפול החיצוני ברכב – ממש כשם שרופא פנימי אמון על הטיפול באיברים הפנימיים ורופא עור אמון על הטיפול בחלק החיצוני, הנראה לעין של הגוף.

אל תסתכל בקנקן? מעבדות פרונט יעשו את זה בשבילך...

חשוב לזכור שכמו בגוף, גם ברכב, למרכב תפקיד חשוב והוא מגן על חלקי הרכב האחרים מפני פגיעה פיזית ומפני נזק שעלול להיגרם מגשם או משמש חזקה. מרכב הרכב הוא גם חלק חשוב בהגנה על הנהג והנוסעים ברכב גם במקרה של חלילה תאונת דרכים, על ידי ספיגת המכה והנזק.

אנו במעבדות פרונט מתמחים בפחחות ובצבע ונוכל לעזור לכם לאחר שהרכב נפגע בתאונה או במקרה שתרצו לשפץ ולתחזק רכב שמתחיל להזדקן, או רכב לפני מכירה. ככלל,
.

מכונית באדרת חדשה

לעתים אנו חולמים לשנות רק את הצבע של הרכב שלנו, בד"כ מדובר ברכבי אספנות למיניהם. מעבדות פרונט, המתמחים בכך, יוכלו לעשות זאת בקלות ולהגשים את חלומכם לנהוג ברכב ורוד, צהוב או אפילו ברכב צבעוני, אבל חשוב לזכור שצבע הרכב הוא אחד מאמצעי הזיהוי שלו ולכן לאחר שינוי הצבע חשוב להגיע למשרד הרישוי ולדווח להם על השינוי.
 

לייבסיטי - בניית אתרים